Skip to main content

Hivatalos oldal megnyitása.

Kezdőlap Fórumok Béta Hivatalos oldal megnyitása.

Ennek a témakörnek tartalma 1 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  Mydgard 1 év, 1 hónap telt el.

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés

Predator
    Moderátor

Mint tudjuk a Lost Ark hivatalos oldala nem tekinthető meg, kivétel a koreai közönség számára. A következő módszerrel te is megtudod nyitni a hivatalos Lost Ark oldalt.

Hivatalos oldal: http://lostark.co.kr/Home/Web

A következőt én google chrome alatt próbáltam az alatt működött, más böngésző alatt nem teszteltem.
    Nincs más dolgunk mint belépni a Google Chrome beállításaiba aztán a “Beállítások” menüpont alatt a “Speciális beállítások megjelenítése…” -re kattintani majd legörgetni egészen a “Proxybeállítások módosítása…”. Ezután rákattintunk, megnyílik az “Internet – tulajdonságok” menü és azon belül a “Kapcsolatok” menüpont. Itt rákattintunk a “Helyi hálózati beállítások”-ra. Megjelenik a “Helyi hálózat (LAN) beállításai” menü majd itt a Proxykiszolgálón belül, bepipáljuk a “Proxykiszolgáló használata a helyi hálózaton” majd a Címhez beírjuk a következőt 222.122.9.46 a porthoz pedig 80 és a “Proxy figyelmen kívül hagyása helyi címeknél” bepipáljuk és a menüket le OK-zuk. Innentől megtekinthető a hivatalos Lost Ark oldal. VIGYÁZAT!!! de más oldalt nem fog betölteni a böngészőnk, csak akkor lesz újra hajlandó betölteni a többi weblapot ha a “Proxykiszolgáló használata a helyi hálózaton” -nál a pipát kivesszük és le OK-zuk.

Remélem nagyjából érthető volt. 🙂 Sok sikert mindenkinek.

• A témakör módosításra került: 1 év, 1 hónap telt el- Gábor.

Mydgard
    Felhasználó

Csao!

Majd kiprobalom, TorVPN-nel se lehet megnyitni, elobb probaltam. 😀 Teljes K.O.

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.